Iespēja piedalīties Eiropas Integrālajā konferencē

2020. gada 19. maijs

Mīļie draugi,

aicinām pievērst uzmanību iespējai piedalīties Eiropas Integrālajā konferencē. 

Konference norisinās reizi divos gados un pulcina izcilus lektorus un meistarklašu vadītājus, kā arī integrāli domājošus cilvēkus ne tikai no Eiropas, bet visas pasaules. Iepriekšējā konference norisinājās pirms diviem gadiem Ungārijā, un tajā klātienē piedalījās mūsu Institūta pasniedzējs Indulis Paičs. Toreiz tika atvesti daudzi iespaidi un impulsi, kas palīdz iedvesmot arī mūsu darbu.

Šī gada konference bija ieplānota nelielā pilsētā Balatona ezera krastā. Mūsu programmas direktors Juris Rubenis un pasniedzējs Indulis Paičs bija plānojuši to apmeklēt. Uz brīdi likās, ka notikumi pasaulē izjaukuši šos plānus, taču tagad ir pavērusies lieliska iespēja visiem – konference norisināsies online formātā, līdz ar to tajā iespējams piedalīties visiem, kas to vēlētos! 

Šogad runātāju starpā minēti Otto Šarmers (“U teorijas” autors), Kens Vilbers (Integrālās teorijas autors) un citi kompetenti un harizmātiski intergrālās domas līderi. Tā ir lieliska iespēja iegūt jaunus iespaidus un kontaktus pasaules līmenī. 

 https://integraleuropeanconference.com/

No sirds aicinām izmantot šo iespēju!