Jura Rubeņa lekcija "Kāpēc mums vajadzīgs klusums? Ziemassvētku pārdomas."

2019. gada 27. novembris

Mīļie draugi, laipni informējam, ka 17. decembrī no plkst 18.00 – 20.00 Latvijas Nacionālajā Bibliotēkā Ziemassvētku noskaņās notiks Integrālās izglītības institūta I3 Kluba biedriem veltīta Jura Rubeņa lekcija “Kāpēc mums vajadzīgs klusums? Ziemassvētku pārdomas”.

Lekcijas galvenās tēmas:  Kāpēc visas garīgās tradīcijas uzsver klusuma periodu nozīmi cilvēka dzīvē? Kāpēc daudziem no mums patiesu klusumu nav viegli izturēt? Kā mācīties klusumu dzirdēt un klusumā dzīvot? Kā izdzīvot mūsdienu pasaules “trokšņa kultūrā”? Klusuma pārprašana. Klusuma spēks. Klusuma pārsteigumi. 

Atcerēsimies, ka klusums nav nekas cits, kā labākais un visvieglāk pieejamais līdzeklis, kas palīdz uztvert to, kas ir. 

Sirsnīgs paldies visiem I3 Kluba biedriem, kuri jau ir paspējuši reģistrēties  pasākumam, bet tiem, kuri to vēl nav paguvuši izdarīt atgādinām, ka pieteikšanās (šeitspēkā ir līdz 10.decembrim.

Ja vēl neesat mūsu I3 Kluba biedrs, bet vēlaties apmeklēt Kluba biedriem veltītos pasākumus, laipni aicinām iestāties Klubā.

Plašāka informācija un pieteikšanās šeit.

 Šeit varat gūt nelielu ieskatu par I3 Kluba biedru tikšanos Lieldienu laikā. Pasākuma centrālais notikums bija Jura Rubeņa lekcija “Vai cilvēks dzīves vidū var mainīties?