Ričarda Rora vieslekcija "Kāds garīgums mums ir nepieciešams?"

2018. gada 18. aprīlis

Šajā vasarā Latviju apmeklēs viens no pasaules ievērojamākajiem garīguma skolotājiem

Daudziem no mums Ričarda Rora (ASV) vārds un idejas ir pazīstamas no viņa grāmatām – īpaši tām, kas tulkotas latviešu valodā. 
Ričarda Rora spēja negaidītā veidā izteikt domu, izdarīt trāpīgus novērojumus un sniegt praktiskus, reāli lietojamus ieteikumus garīgās dzīves veidošanai ir padarījusi viņu par visā pasaulē iecienītu autoru un lektoru. Tēvs Ričards ir franciskāņu ordeņa brālis un priesteris, taču viņa vēsts tālu pārsniedz konkrētās garīgās tradīcijas robežas. Viņš mudina no jauna ieraudzīt, novērtēt tās bagātības, kas ir mūsu rīcībā, un nebaidīties uztvert pasauli patiesi iekļaujošā, integrālā veidā.

Jau pēc dažiem mēnešiem mums visiem būs ekskluzīva iespēja sastapties ar viņu klātienē un piedzīvot šādas satikšanās garīgos augļus.

Aicinām izmantot iespēju iegādāties ieejas kartes (bezrindas.lv) uz vienīgo plašākai auditorijai domāto Ričarda Rora lekciju Latvijas apmeklējuma laikā – 2018. gada 19. jūlijā, plkst. 17:00 – Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē.

Integrālās izglītības institūts lepojas ar sagātāto iespēju klātienē dzirdēt Ričarda Rora pārdomas par to, kā orientēties mūsdienu garīguma piedāvājumā.

Pēc lekcijas būs iespēja saņemt autogrāfus. Uz tikšanos 19. jūlijā!