Ceļš uz autentisku vīrišķību. Mūsdienu vīrieša izaicinājumi un iniciācija. Darbseminārs-retrīts vīriešiem.

14.12. — 15.12.2019 08:30— 17:30 Rīga, Tīklu iela 5

Mūsdienās vīrietis izjūt milzīgu spiedienu. Viņam vienlaikus jāpilda atšķirīgas sociālās lomas (dēls, vīrs, draugs, tēvs), jāatbilst noteiktām gaidām – jābūt pietiekami jaudīgam un reizē arī pietiekami iejūtīgam attiecībās ar sievieti, nemitīgi jābūt vai vismaz jāizskatās “veiksmīgam” un sekmīgi jātiek galā ar visiem konkurentiem un pretiniekiem.

Taču aiz neskaitāmu “veiksminieku” fasādes nereti slēpjas nogurums, bailes no sevis, nepatika pret savām maskām, izmisums un milzīga vientulība.

Mūsdienu pasaulē vīriešiem ir grūti atrast ticamas vietas, kur mācīties svarīgāko par vīrieša identitāti – to, ko ne vienmēr ir spējuši iemācīt tēvi un skolotāji. Šis mācību process paredz sevis iepazīšanu, dzīves jēgas meklējumus un ieklausīšanos savas dvēseles aicinājumā. Tikai risinot problēmas, mācoties pašam atrast iniciācijas rituālus un šķērsot noteiktus sliekšņus, mūsdienu vīrietis var sajust sevi kā nobriedušu cilvēku, kurš gatavs uzticēties sev un veidot drošas, uzticības pilnas attiecības ar pārējiem.

Vīrietis iegūst savu patieso spēku un vīrišķību, uzdrošinoties atzīt savas skumjas, dusmas un vienatni. Viņam noteikti jāveic savs īpašais “varoņa ceļojums”, kā to dēvēja senās tradīcijas, un jāmācās atklāt vīriešu solidaritātes spēku.

Seminārs paredzēts stipriem vīriešiem, kuri gatavi meklēt, atzīt un risināt savas dvēseles neatrisinātos jautājumus, kā arī doties “briesmu un ievainojumu pilnajā varoņa ceļojumā”.

Lekcijas un praktiski vingrinājumi palīdzēs semināra dalībniekiem paplašināt uztveri, precīzāk uztvert sevī notiekošo un atrast ceļu uz apslēpto ievainojumu dziedināšanu.

Četri vīrieša dvēseles arhetipi. Ko nozīmē iniciācija un kāpēc tā nepieciešama? Es un mans tēvs. Es un mana māte. Es un mana sieviete. Es un sievišķais jeb anima. Kādas iespējas man var sniegt dramatiskā pusmūža krīze?

Ieteicams kopā ar šādiem semināriem: Ievads apzinātības meditācijā, Svarīgākās tēmas un instrumenti vispusīgai cilvēka izaugsmei, Emocionālā līdzsvara attīstīšana un nostiprināšana.

Mērķauditorija – vispusīgā izaugsmē ieinteresēti vīrieši.

Maksimālais dalībnieku skaits – 12 cilvēku.

Kursu vada Juris Rubenis un Vents Sīlis.

Kursa maksa 363 EUR (ieskaitot PVN).

Cenā iekļautas vieglas brokastis, pusdienas no restorāna “Le Dome” un kafijas pauzes ar uzkodām.

Kursa dienas kārtība

Sestdiena

8.30                                             Sākums

17.30                                           Noslēgums

Svētdiena

8.30                                             Sākums

17.00                                           Noslēgums

Norises vieta: Rīga, Tīklu iela 5

Brīvu vietu nav

Ja visas vietas tuvākajā pusgadā jau rezervētas, jums ir iespēja pieteikties uz vietām, kas varētu atbrīvoties kāda dalībnieka atteikuma dēļ. Interesentiem piedāvājam aizpildīt anketu “gaidītāju sarakstā”.

Rindas kārtībā jums tiks piedāvāta kāda no brīvajām vietām.

Pieteikties