Eneagramma – instruments sevis izprašanai un sekmīgai sadarbībai ar līdzcilvēkiem. Seminārs.

05.05. — 06.05.2018 Rīgā, Tīklu ielā 5

Eneagramma ir viens no senākajiem personības izpētes instrumentiem, kura pirmsākumi meklējami vairāk nekā pirms 2000 gadiem. Eneagramma raksturo deviņus dažādus  personības tipus – veidus, kā cilvēki skatās uz pasauli. Katram eneagrammas tipam ir atšķirīgs domāšanas, jušanas un rīcības modelis, kas izriet no dziļākas iekšējās motivācijas un pasaules skatījuma. Iemācoties atpazīt dažādos skata punktus, mēs varam labāk saprast kolēģu motivāciju, vajadzības, intereses, darba stilu un raksturīgo saskarsmē. Atklājot savu eneagrammas tipu, mēs varam attīstīt savas profesionālās prasmes un pašpārliecinātību, pieņemt inteliģentākus lēmumus, izdarīt viedākas izvēles un gudri vadīt savas reakcijas uz ārējiem impulsiem. Eneagramma ir nosaukta par vienu no efektīvākajām metodēm pasaulē emocionālās inteliģences attīstīšanai, un to par noderīgu atzinuši daudzu uzņēmumu vadītāji, jo šī metode palīdz pilnvērtīgi izmantot savu un darbinieku potenciālu, veidot veiksmīgāku komunikāciju, kā arī uzlabot komandas darbu.

Semināra mērķis ir iepazīstināt dalībniekus ar deviņiem pamata personības tipiem, to veidošanās mehānismu, raksturīgāko uzvedību, domāšanas veidu un motivāciju, sniegt ieteikumus, kā sekmīgāk veidot komunikāciju ar atšķirīgiem personības tipiem, kā arī piedāvāt katra personības tipa izaugsmes vadlīnijas. Eneagrammas tipa identificēšanas mērķis ir  nevis ielikt mūs kārtējā “kastītē”, bet gan likt ieraudzīt ceļu ārā no tās. Atklājot neapzinātos uzvedības modeļus, cilvēks var kļūt autentiskāks, dzīvot pilnvērtīgāk, patiesāk, baudīt veselīgākas attiecības un izmantot visu savu personības potenciālu.

Seminārā ietverti dažādi uzdevumi dalībniekiem, ķermeņa prakses un meditācija.

Mērķauditorija – dažādu līmeņu vadītāji un cilvēki, kurus interesē sevis un savu līdzgaitnieku personības dziļāka izpratne.

Maksimālais dalībnieku skaits 12 cilvēku.

Kursu vada Ieva Salmane-Kuļikovska un Inese Ebele.

Kursa maksa 363.00 EUR (iekļaujot PVN)

Cenā iekļautas pusdienas un kafijas pauzes.

Kursa dienas kārtība

Sestdiena
9.00 Sākums
18.00 Noslēgums

Svētdiena
8.00 Sākums
17.00 Noslēgums