Ievads U teorijā. Seminārs vadītājiem.

21.04. — 22.04.2018 Rīgā, Tīklu ielā 5

Aizvien biežāk mēs sastopamies ar situācijām, kuras ar pagātnē lietotajām metodēm vairs nevaram atrisināt. Lai radītu jauno, nepieciešams jauns ceļš, kas atšķiras no ierastā.  To māca  U teorija jeb septiņi kultivējoši procesi, kas ietekmē cilvēka stāju un strukturē sabiedriskās saziņas procesus.

U teorija ir  Masačūsetsas Tehnoloģiju institūta pasniedzēja, ekonomista Otto Šarmera izstrādāta metode, kas palīdz indivīdiem un grupām iegremdēties dziļākajos apziņas stāvokļos (ko varētu raksturot kā radikālu klātbūtni tagadnē), kā rezultātā tiek aktivizēti personas (un grupas) apslēptie resursi un tiek atvieglots radošu lēmumu atklāšanas un pieņemšanas process. Šie lēmumi vēlāk tiek prototipēti un īstenoti. O.Šarmers uzsver, ka  mūsu panākumi nav atkarīgi no tā, ko mēs darām vai mēs darām, bet no iekšējās vietas, no kuras mēs darbojamies.

U teoriju mūsdienās izmanto organizāciju attīstībā, biznesā un topošajās kontemplatīvā menedžmenta un kontemplatīvās izglītības jomās. Taču U teorija palīdz pieņemt apzinātus lēmumus ikvienā dzīves jomā un mācīties patiesi komunicēt ar cilvēkiem un realitāti.

Kursa ietvaros tiek piedāvātas lekcijas un apzinātības vingrinājumi.

Kursa laikā dalībniekiem jāievēro klusums. Mēs lūdzam izslēgt un nelietot mobilās komunikācijas ierīces.

Kursa dalībniekiem tiks piedāvāta iespēja turpināt sadarbību ar pasniedzējiem un mācīties pielietot U teorijas metodi sava uzņēmuma konkrētajā kontekstā.

Mērķauditorija – uzņēmumu vadītāji, kas gatavi inovatīvu metožu apgūšanai.

Maksimālais dalībnieku skaits 12 cilvēku.

Kursu vada Uldis Pīlēns un Juris Rubenis.

Kursa maksa 726.00 EUR (iekļaujot PVN)

Cenā iekļautas pusdienas un kafijas pauzes.

Kursa dienas kārtība

Sestdiena
9.00 Sākums
18.00 Noslēgums

Svētdiena
8.00 Sākums
17.00 Noslēgums