Ko nozīmē vispusīga cilvēka izaugsme? Seminārs.

29.05.2019 09:00— 18:00 Rīga, Tīklu iela 5

Senajās garīgajās tradīcijas ir tāds teiciens: “Kļūsti par to, kas tu esi!” Tas nozīmē, ka ikvienam no mums ir konkrēts potenciāls, spējas, kas jāatklāj un jāīsteno dzīvē. Sevis iepazīšana un savu spēju izpaušana ved pie autentiskas dzīves.

Tomēr parasti sevī attīstām tikai vienu jomu, vienu talantu, nepamanot pārējās spējas un uzdevumus. Bieži varam sastapt vienpusīgi attīstītus cilvēkus, kuru spējas vienā jomā tomēr nespēj kompensēt trūkumus daudzās citās.

Integrāla pieeja māca mums atklāt savas patības daudzpusību un strādāt ar visām četrām inteliģencēm – ķermeni, prātu, emocijām un garu. Katru no šīm jomām mums jāmācās attīstīt ar īpašiem instrumentiem.

Kā mācīties iemīlēt sevi? Kā atrast savu sirdi? Kā beigt pielāgoties citu gaidām un uzdrīkstēties būt autentiskam cilvēkam? Ko darīt ar darbaholismu? Kā atvērties? Kā izveidot labāku saikni ar savu intuīciju? Kā nebaidīties atstāt komforta zonas? Kā “nomirt” dzīves vidū, lai sāktu patiesi dzīvot? Kā atklāt visas savas iespējas un mācīties tās izmantot?

Atziņas no Jura Rubeņa vairāk nekā 35 gadus ilgās garīgā skolotāja pieredzes.

Kursa ietvaros tiek piedāvātas lekcijas un diskusijas.

Maksimālais dalībnieku skaits – 12 cilvēku

Mērķauditorija – izaugsmei atvērti cilvēki.

Kursu vada Juris Rubenis.

Kursa maksa 363 EUR (ieskaitot PVN).

Cenā iekļautas vieglas brokastis, pusdienas (no restorāna “Le Dome”) un kafijas pauzes ar uzkodām.

Kursa dienas kārtība

Trešdiena

9.00     Sākums

18.00   Noslēgums

Norises vieta: Rīga, Tīklu iela 5

Brīvu vietu nav

Ja visas vietas tuvākajā pusgadā jau rezervētas, jums ir iespēja pieteikties uz vietām, kas varētu atbrīvoties kāda dalībnieka atteikuma dēļ. Interesentiem piedāvājam aizpildīt anketu “gaidītāju sarakstā”.

Rindas kārtībā jums tiks piedāvāta kāda no brīvajām vietām.

Pieteikties