Kontemplācijas prakse. Svarīgākais. Seminārs.

19.07.2018 10:00— 12:30 Rīgā, Tīklu ielā 5

Kontemplācija ir tāds redzēšanas veids, kas pārsniedz parastu skatīšanos. Tas ietver sevī pazīšanu un spēju novērtēt. Šis uztveres veids ir ikviena autentiska iekšējā dialoga galvenais elements. Kontemplatīvs prāts nepasaka, ko redzēt, bet māca, kā redzēt to, ko uztveram.

Kontemplācija ļauj saredzēt lietas patiesi – to viengabalainībā. Tā ir disciplīna un dāvana, kas mūs atbrīvo no kreisās smadzeņu puslodes dominantes, vēlmes visu kontrolēt un atkarības domāt ierastajā veidā. Mēs pārtraucam uzticēties mazajam binārajam prātam, kas visas parādības sadala divās izvēlēs un tad parasti identificējas ar vienu no tām, un sākam saskatīt mūsu ierobežotās realitātes uztveres neadekvātumu. Binārais prāts nereti ir recepte seklumam, ja ne muļķībai. Vienīgi kontemplatīvais jeb dziļi intuitīvais prāts uzdrošinās doties pretī plašākiem apvāršņiem.

Taču kā piekļūt šim kontemplatīvajam prātam, šim dziļajam, noslēpumainajam un dzīvību dāvājošajam redzēšanas veidam, kas ved uz autentisku dzīvi?

Seminārā ar savu pieredzi dalīsies izcilais garīgais skolotājs Ričards Rors.

Ričards Rors ir starptautiski pazīstams ekumēnisks skolotājs, kurš liecina par kristīgā misticisma un patiesās tradīcijas universālu atdzimšanu. Viņš ir franciskāņu priesteris Ņūmeksikas štatā un Aktīvas darbības un kontemplācijas centra izveidotājs Albukerkē. R.Rors ir daudzu grāmatu autors. Latviešu valodā ir publicētas – Ādama atgriešanās, Kailā tagadne, Ar elpu zem ūdens, Kritiens augšup, Mūžīgais dimants, Apslēptais, Mīlestības ceļš, Dievišķā deja un Eneagramma. www.cac.org

Mērķauditorija – kontemplācijas skolotāji.

Kursu vada Ričards Rors.

Seminārs notiks angļu valodā.

Kursa maksa 121 EUR (ieskaitot PVN).

Cenā iekļauta kafijas pauze.

Kursa dienas kārtība

Ceturtdiena

10.00                                           Sākums
12.30                                           Noslēgums