Kura garīgā prakse man vislabāk der? Kontemplatīvās prakses. Darbseminārs-meditācijas retrīts.

28.09. — 29.09.2019 08:30— 17:30 Rīga, Tīklu iela 5

Dažādās garīgās tradīcijās cilvēces vēsturē ir izmantotas konkrētas prakses, lai transformētu dzīvi un iegūtu līdzsvaru. Jau kopš senatnes esam meklējuši ceļu, kā nonākt pie savas dziļākās patiesības, iegūt harmoniju un īstenot savu potenciālu. Pašlaik mūsu rīcībā ir milzīgs daudzums zināšanu, mācību un garīgo tehniku. Jautājums: kā šīs bagātības vislabāk izmantot? Pēc kādiem kritērijiem tajās orientēties? Kura no šīm praksēm vislabāk der man?

Kurss iepazīstina ar vairāk nekā 60 apziņu mainošām praksēm, kas noderīgas cilvēka garīgās izaugsmes ceļā. Tās var iedalīt septiņās grupās: 1) klusuma prakses (vērība un apzināšanās); 2) ģeneratīvās prakses (prāta vingrināšana); 3) kreatīvās prakses (iztēle un dvēseles telpa, darbs ar bezapziņu); 4) aktīvisma prakses (sabiedriskā atbildība un sabiedriskā telpa); 5) attiecību prakses (attiecību modeļi); 6) kustību prakses (ķermenis); 7) rituāli cikliskās prakses (dabas un esības ritmu pieredzēšana).

Semināra laikā dalībniekiem jāievēro klusums. Lūdzam izslēgt un nelietot mobilās komunikācijas ierīces.

Ieteicams kopā ar šādiem semināriem: Psihiskās enerģijas centri un darbs ar tiem, Rietumu garīguma pamati, Ievads apzinātības meditācijā.

Mērķauditorija – cilvēki (vēlams, ar kontemplatīvās meditācijas retrītu pieredzi), kas vēlas apgūt noderīgas metodes personiskajai izaugsmei.

Maksimālais dalībnieku skaits – 12 cilvēku.

Kursu vada Juris Rubenis un Inga Rubene.

Kursa maksa 423,50 EUR (ieskaitot PVN).

Cenā iekļautas vieglas brokastis, pusdienas no restorāna “Le Dome” un kafijas pauzes ar uzkodām.

Kursa dienas kārtība

Sestdiena

8.30                                             Sākums

17.30                                           Noslēgums

Svētdiena

8.30                                             Sākums

17.00                                           Noslēgums

Norises vieta: Rīga, Tīklu iela 5

Brīvu vietu nav