No dziļumievainojumiem līdz dziļumkompetencei. Darbseminārs.

21.09. — 23.09.2018 Rīga, Tīklu iela 5

Augot, attīstoties un mācoties cilvēki cits citu ievaino. Visas mūsu attiecības diemžēl ir ievainojošas. Bīstamākie ievainojumi ir tie, kurus paši no sevis apzināti vai visbiežāk neapzināti slēpjam.

Lai iegūtu dziļu dvēseles ievainojumu, nebūt nav nepieciešams piedzimt problemātiskā ģimenē. Ne vienmēr šāds ievainojums rodas viena traumatiska notikuma rezultātā. Nereti tas atspoguļo sāpīgu notikumu modeli, traumējošu ikdienas norišu dinamiku. Pat pašās veselīgākajās ģimenēs katrs cieš no vismaz viena nopietna dvēseles ievainojuma.     

Ja vēlamies īstenot savas spējas pilnā mērā, mums kaut daļēji ir jāatklāj dziļākais ievainojums, tas jāiepazīst un jādziedina. Šis process dziļumievainojumu var pārvērst par dziļākās kompetences dzimšanas vietu. Tieši ievainojums nereti ir atslēga uz to, kāpēc mēs esam ieradušies šai pasaulē.

Nedziedināti dziļumievainojumi neizbēgami apēno jebkuras personiskās un sabiedriskās attiecības. Mēs veidojam, radām tieši tādas situācijas, kādas esam piedzīvojuši paši. Neapzināti mēs padarām apkārtni atbildīgu par tām sāpēm, kuras reiz esam piedzīvojuši. Tas nozīmē, ka, nestrādājot ar ievainojumiem, no upuriem kļūstam par varmākām.

Seminārā nodarbosimies ar jautājumu: ko darīt ar ievainojumiem, lai tie no mūsu dzīves lielākajiem traucēkļiem pārtaptu par lielākajiem ieguvumiem?  

Kursā iekļautas lekcijas, taču ļoti liela kursa daļa tiks veltīta konkrētiem vingrinājumiem un meditācijai.

Mērķauditorija – kontemplācijas skolotāji.

Maksimālais dalībnieku skaits – 12 cilvēku.

Kursu vada Anna Gamma.

Lekcijas tiks tulkotas latviešu valodā.

Kursa maksa 545.50 EUR (ieskaitot PVN).

Cenā iekļautas pusdienas un kafijas pauzes.

Kursa dienas kārtība

Piektdiena

9.00                                             Sākums
18.00                                           Noslēgums

Sestdiena

9.00                                             Sākums
18.00                                           Noslēgums

Svētdiena

8.00                                             Sākums
14.00                                           Noslēgums