Seminārs-meistarklase vadītājiem II

23.10.2019 08:30— 17:00 Rīga, Tīklu iela 5

2019. gadā Integrālās izglītības institūts darbojas pagaidu mājvietā Rīgā, Tīklu ielā 5.

Mūsu organizētajos semināros un retrītos ir ierobežots dalībnieku skaits.

Šī iemesla dēļ diemžēl mūsu pasākumos nevaram uzņemt visus interesentus.

Par to jau iepriekš atvainojamies!

 

Aizpildot anketu, lūdzam pievērst uzmanību:

1) Jūsu norādītajai e-pasta adresei, pārliecinoties, ka tā ievadīta korekti, pretējā gadījumā nevarēsim Jums nosūtīt nepieciešamo informāciju;
2) Maksātāja juridiskajam statusam; ņemot vērā, ka rēķins tiek ģenerēts automātiski, aicinām norādīt precīzus datus par maksātāju; ja maksātājs ir juridiska persona, lūdzu norādiet to pieteikuma anketā, un aizpildiet nepieciešamos laukus;
3) Ja Jums ir dāvanu karte, lūdzam ierakstīt tās numuru aiz Jūsu vārda, uzvārda. 

Kad anketa tiks aizpildīta, Jums uz e-pastu tiks nosūtīts apstiprinājums par pieteikuma saņemšanu, kā arī rēķins un pieteikšanās procesa tālākais izklāsts. 

Ja 30 minūšu laikā neesat saņēmis/-usi pieteikuma apstiprinājuma e-pastu, lūdzam sazināties ar mums personīgi, rakstot uz info@iii3.lv (lūdzam pirms tam pārbaudīt 'Spam' pastkastīti).

Ja visas vietas tuvākajā pusgadā jau rezervētas, jums ir iespēja pieteikties uz vietām, kas varētu atbrīvoties kāda dalībnieka atteikuma dēļ. Interesentiem piedāvājam aizpildīt anketu “gaidītāju sarakstā”.

Rindas kārtībā jums tiks piedāvāta kāda no brīvajām vietām.

Pieteikšanās noteikumi

Ņemot vērā lielo pieteikumu skaitu, lūdzam apmaksāt dalību ne vēlāk kā 7 darba dienu laikā, lai mums būtu pārliecība, ka semināru apmeklēsiet; pretējā gadījumā mums nāksies Jūsu dalību seminārā anulēt, lai to būtu iespēja apmeklēt citiem interesentiem.

Par individuāliem rēķina apmaksas nosacījumiem (piemēram, apmaksa pa daļām) aicinām sazināties ar mums personīgi.

5 darba dienu laikā pēc rēķinā norādītās summas saņemšanas nosūtīsim Jums apstiprinājumu par maksājuma saņemšanu.

Dalības atsaukums:  ja semināru, uz kuru esat reģistrējies un veicis apmaksu, kādu iemeslu dēļ nevariet apmeklēt, lūdzam mūs par to savlaicīgi informēt, rakstot uz e-pastu: info@iii3.lv, bet ne vēlāk kā 7 dienas pirms semināra sākuma. Pretējā gadījumā dalības maksa netiek atgriezta. Ceram uz Jūsu sapratni.

Ja seminārs tiek atcelts iepriekš neparedzētu apstākļu dēļ (lektora slimība), konkrēto semināru pārcelsim uz citu datumu. Ja uz pārcelto semināru netiekat, piedāvāsim alternatīvu vai atgriezīsim Jūsu naudu.