Veselīgas attiecību robežas. Lekcija kluba biedriem.

25.09.2019 18:00— 20:00 Rīga, Tīklu iela 5

Slavenais austriešu psihoterapeits Alfrēds Adlers, individuālpsiholoģijas pamatlicējs, cita starpā izcēla divus lielākos uzdevumus katra cilvēka personības brieduma iegūšanai: uzdevumu nošķiršanuun horizontālu attiecību izveidošanu.
Nošķirt uzdevumus nozīmē būt skaidrībā par to, kas ir mana un kas – citu cilvēku atbildība. Vai es varu otra vietā pieņemt pareizus lēmumus? Vai citu cilvēku izjūtas ir pietiekams arguments, lai es atteiktos no tā, ko pats vēlos un domāju? Par ko jāatbild man un par ko – citiem? Skaidrība šajos jautājumos rada iekšēju mieru un ļauj mērķtiecīgāk darboties savā un citu labā.
Savukārt, horizontālas attiecības – tas nozīmē nemitīgu atgādinājumu un atcerēšanos, ka mēs visi kā cilvēki esam līdzvērtīgi – pat tad, ja dzīvē ieņemam dažādus sociālos stāvokļus un mums ir dažādi pienākumi. Ja tas netiek ņemts vērā, notiek varas spēles un attiecības kļūst emocionāli apgrūtinošas.
Šajā Kluba tikšanās reizē dalīsimies atziņās un pieredzē par to, kā ir iespējams izveidot veselīgas psiholoģiskās robežas. Paredzēta lekcija un tai sekojoša diskusija.

Pasākumu vadīs Indulis Paičs.

Maksimālais dalībnieku skaits: 25.

Pieteikšanās kluba sadaļā.

Norises vieta: Rīga, Tīklu iela 5