Darbs ar ēnu un dvēseles ievainojumiem. Darbseminārs (pārcelts no 03.04.-05.04.2020.)

04.09. — 06.09.2020 09:00— 18:00 Rīga, Tīklu iela 5

Diemžēl valstī izsludinātā karantīna mums liedza noturēt semināru paredzētajā laikā. Tomēr mēs neesam atmetuši cerību noturēt semināru sākotnēji paredzētajā klātienes formā.  Protams, mēs visi apzināmies, ka šobrīd neviens nevar prognozēt situācijas attīstību Latvijā un pasaulē. Mēs ļoti ceram, ka situācijai normalizējoties, mēs varētu semināru noturēt gada otrajā pusē – 4.-6.septembrī.

Ja situācija Latvijā pasliktināsies, mēs piedāvāsim semināru tiešsaistē ZOOM platformā, tomēr ļoti ceram, ka varēsim tikties klātienes seminārā, kas, protams, ir pati piemērotākā forma, lai seminārs varētu sniegt dalībniekiem labāko iespējamo ieguvumu.

 Ja  ir kādi precizējoši jautājumi, lūdzu rakstiet mums uz e-pastu: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

Augot, attīstoties un mācoties cilvēki cits citu ievaino. Visas mūsu attiecības diemžēl ir ievainojošas. Bīstamākie ievainojumi ir tie, kurus paši no sevis apzināti vai visbiežāk neapzināti slēpjam.

Lai iegūtu dziļu dvēseles ievainojumu, nebūt nav jāpiedzimst problemātiskā ģimenē. Ne vienmēr šāds ievainojums rodas viena traumatiska notikuma rezultātā. Nereti tas atspoguļo sāpīgu notikumu virkni, traumējošu ikdienas norišu dinamiku. Pat pašās veselīgākajās ģimenēs katrs cieš no vismaz viena nopietna dvēseles ievainojuma.

Ja vēlamies pilnā mērā īstenot savas spējas, mums ir kaut daļēji jāatklāj dziļākais ievainojums, tas jāiepazīst un jādziedina. Šis process dziļumievainojumu var pārvērst par dziļākās kompetences dzimšanas vietu. Tieši ievainojums nereti ir atslēga uz to, kāpēc mēs esam ieradušies šai pasaulē.

Nedziedināti dziļumievainojumi neizbēgami apēno jebkuras personiskās un sabiedriskās attiecības. Mēs veidojam tieši tādas situācijas, kādas esam piedzīvojuši paši. Neapzināti mēs padarām apkārtni atbildīgu par tām sāpēm, kuras reiz esam piedzīvojuši. Tas nozīmē, ka, nestrādājot ar ievainojumiem, no upuriem kļūstam par varmākām.

Seminārā strādāsim ar jautājumu: ko darīt ar ievainojumiem, lai tie no mūsu dzīves lielākajiem traucēkļiem pārtaptu par lielākajiem ieguvumiem?

Kursā iekļautas lekcijas, taču ļoti liela kursa daļa tiks veltīta konkrētiem vingrinājumiem un meditācijai.

 

 

Ieteicams kopā ar šādiem semināriem: Meditācija kā dzīves līdzsvarošanas māksla, Emocionālā līdzsvara attīstīšana un nostiprināšana, Pusmūža krīze, Ko nozīmē uzticēties sev?

Mērķauditorija – izaugsmei atvērti cilvēki.

Maksimālais dalībnieku skaits – 12 cilvēku.

Kursu vada Juris Rubenis un Inga Rubene.

Kursa maksa 545,50 EUR (ieskaitot PVN).

Cenā iekļautas vieglas brokastis, pusdienas (no restorāna “Mākonis) un kafijas pauzes ar uzkodām.

Kursa dienas kārtība

Piektdiena: 9:00 – 18:00

Sestdiena: 9:00 – 18:00

Svētdiena: 9:00 – 17:00

Norises vieta: Rīga, Tīklu iela 5

Brīvu vietu nav

Ja visas vietas tuvākajā pusgadā jau rezervētas, jums ir iespēja pieteikties uz vietām, kas varētu atbrīvoties kāda dalībnieka atteikuma dēļ. Interesentiem piedāvājam aizpildīt anketu “gaidītāju sarakstā”.

Rindas kārtībā jums tiks piedāvāta kāda no brīvajām vietām.

Pieteikties