Ceļš uz autentisku vīrišķību.

Ceļš uz autentisku vīrišķību. 
Mūsdienu vīrieša izaicinājumi un izaugsmes iespējas. 
Kursu vada Juris Rubenis.


Visos laikmetos no vīrieša ir ticis gaidīts daudz. Īpaši smagas nastas vīrieši sajūt gulstamies uz saviem pleciem krīžu laikos.
Arī mūsdienu vīrietim sekmīgi jāpilda dēla, vīra vai tēva sabiedriskās lomas un noteikti jābūt vai vismaz jāizskatās “veiksmīgam”.
Taču aiz neskaitāmu “veiksminieku” fasādes nereti slēpjas nogurums, nepatika pret savām maskām, iekšējs konflikts, izmisums un milzīga vientulība. 
Mūsdienu pasaulē vīriešiem pašiem jāmācās svarīgāko par vīrieša identitāti – to, ko ne vienmēr ir spējuši iemācīt tēvi un skolotāji.  


Vīrietis iegūst savu patieso spēku un vīrišķību, uzdrošinoties atzīt savas skumjas, dusmas, bailes, vienatni un neatrisinātos dvēseles jautājumus. Viņam noteikti jāveic savs – parasti izaicinošais,  sāpīgais un biedējošais - “varoņa ceļojums”, kā to dēvēja senās tradīcijas.
Kā paplašināt savu uztveri, precīzāk uztvert sevī notiekošo un atrast ceļu uz apslēpto ievainojumu dziedināšanu? Ko nozīmē iniciācija un kāpēc tā nepieciešama? Kādas iespējas man var sniegt dramatiskā pusmūža krīze? 
Vai manas attiecības ar manu tēvu, māti, manu sievieti ir dziedinātas un veselīgas?
Šajā kursā Juris Rubenis ne tikai iezīmē mūsdienu vīriešu izaicinājumus un iespējas, bet dalās arī ar savu personisko pieredzi.   


Videokursu veido trīs lekcijas, kuru kopgarums ir 4 stundas un 10 minūtes.
1.lekcija. Būt vīrietim. Mītu gudrība vīrišķības ceļā. 77 min.
2.lekcija. Mūsdienu vīrieša izaicinājumi. 90 min.
3.lekcija. Vīrieša ceļš pie sevis. 83 min.


Kursa maksa  29.04 EUR (ieskaitot PVN). 
Mērķauditorija - drosmīgi vīrieši, kas nebaidās no vēl neiepazītā un jaunā; neatlaidīgas sievietes, kas vēlas gudri atbalstīt un iedrošināt savus vīriešus ikdienā un krīzēs.

Videokursu iegādāties šeit.