Pusmūža krīze: mans ienaidnieks vai draugs? Dzīves stadijas, pārejas, krīzes kā mūsu izaugsmes iespējas. Darbseminārs.

17.10. — 18.10.2020 08:30— 17:30 Riga Islande Hotel, Ķīpsalas iela 2, Rīga, LV-1048; www.islandehotel.lv

2020. gadā Integrālās izglītības institūts darbojas pagaidu mājvietā Rīgā, Tīklu ielā 5.

Mūsu organizētajos semināros un retrītos ir ierobežots dalībnieku skaits.

Šī iemesla dēļ diemžēl mūsu pasākumos nevaram uzņemt visus interesentus.

Par to jau iepriekš atvainojamies!

 

Aizpildot anketu, lūdzam pievērst uzmanību:

1) Jūsu norādītajai e-pasta adresei, pārliecinoties, ka tā ievadīta korekti, pretējā gadījumā nevarēsim Jums nosūtīt nepieciešamo informāciju;
2) Maksātāja juridiskajam statusam; ņemot vērā, ka rēķins tiek ģenerēts automātiski, aicinām norādīt precīzus datus par maksātāju; ja maksātājs ir juridiska persona, lūdzu norādiet to pieteikuma anketā, un aizpildiet nepieciešamos laukus;
3) Ja Jums ir dāvanu karte, lūdzam ierakstīt tās numuru aiz Jūsu vārda, uzvārda. 

Kad anketa tiks aizpildīta, Jums uz e-pastu tiks nosūtīts apstiprinājums par pieteikuma saņemšanu, kā arī rēķins un pieteikšanās procesa tālākais izklāsts. 

Ja 30 minūšu laikā neesat saņēmis/-usi pieteikuma apstiprinājuma e-pastu, lūdzam sazināties ar mums personīgi, rakstot uz info@iii3.lv (lūdzam pirms tam pārbaudīt 'spam' pastkastīti).

Pieteikšanās noteikumi

Ņemot vērā lielo pieteikumu skaitu, lūdzam apmaksāt dalību ne vēlāk kā 7 darba dienu laikā, lai mums būtu pārliecība, ka semināru apmeklēsiet; pretējā gadījumā mums nāksies Jūsu dalību seminārā anulēt, lai to būtu iespēja apmeklēt citiem interesentiem.

Par individuāliem rēķina apmaksas nosacījumiem (piemēram, apmaksa pa daļām) aicinām sazināties ar mums personīgi.

5 darba dienu laikā pēc rēķinā norādītās summas saņemšanas nosūtīsim Jums apstiprinājumu par maksājuma saņemšanu.

Dalības atsaukums:  ja semināru, kuram pieteicāties un kuru apmaksājāt, kādu iemeslu dēļ nevariet apmeklēt, lūdzam mūs par to savlaicīgi informēt, rakstot uz e-pastu: info@iii3.lv, bet ne vēlāk kā 7 dienas pirms semināra sākuma. Pretējā gadījumā dalības maksa netiek atgriezta. Ceram uz Jūsu sapratni.

Ja seminārs tiek atcelts iepriekš neparedzētu apstākļu dēļ (lektora slimība), konkrēto semināru pārcelsim uz citu datumu. Ja uz pārcelto semināru netiekat, piedāvāsim alternatīvu vai atgriezīsim Jūsu naudu.