Kļūsti par I3 kluba biedru

I3 Klubs – tā ir iespēja atrasties ciešākā saiknē ar Institūta pasniedzējiem un citiem līdzīgi domājošiem cilvēkiem, kurus iedvesmo integrālās teorijas idejas un pieredze.

Lielākā daļa no Institūtā piedāvātajiem kursiem un semināriem veido patstāvīgas vienības – ikviens var pieteikties un apgūt konkrēto tēmu. Šāda atsevišķu tēmu apgūšana palīdz attīstīt atbilstošo personības aspektu, attīstības “līniju”. I3 Klubs, savukārt, piemērots visiem, kas vēlas piedzīvot dziļākas, plašākas pārmaiņas sevī, kas skartu ne tikai kādu atsevišķu prasmi vai zināšanu jomu, bet domāšanas veidu un pieeju dzīvei kopumā. Lai tādas pārmaiņas notiktu, nepieciešama regulāra intelektuāla informācijas uzņemšana un mijiedarbība ar citiem cilvēkiem. Tieši šādam nolūkam ir radīts I3 Klubs.

Klubs piedāvā:

  • ikmēneša lekcijas tieši Kluba biedriem (visu notikušos lekciju ieraksti tiek publicēti mājaslapas I3 Kluba biedru sadaļā);
  • vienīgi Kluba biedriem pieejamus informatīvos materiālus un lekciju ierakstus Institūta mājaslapas slēgtajā sadaļā;
  • iespēju prioritārā veidā pieteikties Institūta kursiem un pasākumiem, pirms tie pieejami publiskajā telpā;
  • iespēju iepazīt un satikt citus garīgā ceļa gājējus, kam tuvas Institūta idejas, smelties no viņu pieredzes un attīstīt savas dāvanas;
  • praktisku veidu, kā atbalstīt Institūta darbu un attīstību (gan finansiāli, gan palīdzot pie konkrētu pasākumu norises nodrošināšanas).

Ja jūs ir ieinteresējis kāds no mūsu pasākumiem/kursiem un jūs vēlaties būt ciešākā Institūta “apritē”, aicinām iesaistīties Institūta draugu Klubā!

Ar cieņu,

Indulis Paičs, I3 pasniedzējs, I3 Kluba vadītājs

Apmaksāt dalību I3 klubā, saņemot biedra statusu un piekļuvi kluba mājaslapas sadaļai uz vienu gadu, ir iespējams šādā apjomā:
- minimālā bāzes cena 30 EUR;
- cita summa pēc jūsu ieskatiem, ja vēlaties atbalstīt institūta attīstību.

Lai iestātos Klubā, laipni aicinām aizpildīt pieteikuma formu.

Pieteikuma anketa

Lai iestātos I3 Klubā, laipni aicinām aizpildīt pieteikuma formu.

Tālākās norādes pēc anketas aizpildīšanas jums tiks nosūtītas e-pastā.

Neskaidrību gadījumā, lūdzu, rakstiet uzLūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! .