Darbs ar ēnu un dvēseles ievainojumiem. Darbseminārs-meditācijas retrīts.

16.07. — 18.07.2021 18:00— 13:30 meditācijas centra Elijas nams, Ventspils novada Lūžņas ciems

Augot, attīstoties un mācoties cilvēki cits citu ievaino. Visas mūsu attiecības diemžēl ir ievainojošas. Bīstamākie ievainojumi ir tie, kurus paši no sevis apzināti (vai visbiežāk neapzināti) slēpjam.

Lai iegūtu dziļu dvēseles ievainojumu, nebūt nav jāpiedzimst problemātiskā ģimenē. Ne vienmēr šāds ievainojums rodas viena traumatiska notikuma rezultātā. Nereti tas atspoguļo sāpīgu notikumu virkni, traumējošu ikdienas norišu dinamiku. Pat pašās veselīgākajās ģimenēs katrs cieš vismaz no viena nopietna dvēseles ievainojuma.

Ja vēlamies pilnā mērā īstenot savas spējas, mums ir kaut daļēji jāatklāj dziļākais ievainojums, tas jāiepazīst un jādziedina. Šis process dziļumievainojumu var pārvērst par dziļākās kompetences dzimšanas vietu. Tieši ievainojums nereti ir atslēga uz to, kāpēc mēs esam ieradušies šai pasaulē.

Nedziedināti dziļumievainojumi neizbēgami apēno jebkuras personiskās un sabiedriskās attiecības. Mēs veidojam tieši tādas situācijas, kādas esam piedzīvojuši paši. Neapzināti mēs padarām apkārtējos atbildīgus par tām sāpēm, kuras reiz esam piedzīvojuši. Tas nozīmē, ka, nestrādājot ar ievainojumiem, no upuriem kļūstam par varmākām.

Seminārā strādāsim ar jautājumu: ko darīt ar ievainojumiem, lai tie no mūsu dzīves lielākajiem traucēkļiem pārtaptu par lielākajiem ieguvumiem?

Kursā iekļautas lekcijas, taču ļoti liela kursa daļa tiks veltīta konkrētiem vingrinājumiem un meditācijai.

 

 

Mērķauditorija – izaugsmei atvērti cilvēki.

Maksimālais dalībnieku skaits – 16 cilvēku.

Kursu vada Juris Rubenis un Indulis Paičs.

Kursa maksa 484 EUR (ieskaitot 21% PVN).

Cenā iekļautas sešas ēdienreizes un nakšņošana (2 naktis) vienvietīgās istabās.

Kursa dienas kārtība

Sākums: piektdien18.00                                           

Noslēgums: svētdien13.30                                           

Norises vieta: meditācijas centra Elijas nams, Ventspils novada Lūžņas ciems

Brīvu vietu nav