Garīgā prakse, pieredze, transformācija izpētes un konsultēšanas procesā: integrāla pieeja.

11.09. — 17.09.2023 18:00— 09:00 garīgo prakšu centrs StacijaLV, Ventspils novada Lūžņas ciems, www.stacija.lv

Garīgā prakse, pieredze, transformācija izpētes un konsultēšanas procesā. Integrāla pieeja.

Starpdisciplināra profesionālās pilnveides izglītības un pētniecības programma sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitāti.

Programma paredzēta speciālistiem ar motivāciju iedziļināties garīgo fenomenu iedabā un problemātikā, un ar vēlmi gūt garīgo prakšu pieredzi. Tā ir vērsta uz garīgās pieredzes profesionālu un personisku izpēti, ar mērķi meklēt veidus garīgo fenomenu integrēšanai darbā ar tiem klientiem, kas vēršas pēc atbalsta garīgajos jautājumos.

Dalība tikai programmā reģistrētiem dalībniekiem.

Pieteikšanās programmā: https://www.rsu.lv/notikumi/profesionalas-pilnveides-programma-gariga-prakse-pieredze-transformacija-izpetes-un

Kursu vada Kristīne Mārtinsone, Juris Rubenis, Daiga Katrīna Bitēna, Indulis Paičs.

Norises vieta: garīgo prakšu centrs StacijaLV, Ventspils novada Lūžņas ciems, www.stacija.lv

*Vietu skaits programmā ir ierobežots. Lai pieteiktos, līdz 2022. gada 31. decembrim uz e-pastu Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! jānosūta nepieciešamā dokumentācija un motivācijas vēstule. Motivācijas vēstulē iekļaujama informācija par savu izglītības un darba pieredzi, garīgajiem iedvesmas avotiem, personīgo garīgo pieredzi, praksi un pieredzēto garīgo krīzi (ja ir), kā arī apraksts par to, kā programmā iegūtais varētu palīdzēt darbā ar klientiem / pacientiem.

Pretendenti tiks aicināti uz individuālu interviju par motivāciju piedalīties programmā 2023. gada 11. janvārī. Programmas sākums paredzēts 2023. gada 22. janvārī.

Detalizēta informācija par pieteikšanos atrodama šeit  

Norises vieta: garīgo prakšu centrs StacijaLV, Ventspils novada Lūžņas ciems, www.stacija.lv

Brīvu vietu nav