Ko nozīmē būt sievietei? Brīvseminārs jaunietēm.

24.04.2020 15:00— 19:00 Rīga, Tīklu iela 5

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas stāvokli un ievērojot tā ietvaros nepieciešamos piesardzības pasākumus, informējam, ka uz laiku Integrālās izglītības institūtā esam atcēluši visus pasākumus un seminārus.

 Mēs sekosim līdzi notikumu attīstībai un ceram, ka drīzumā varēsim informēt par jaunu (pārceltu) semināra norises laiku.

 Ja  ir kādi precizējoši jautājumi, lūdzu rakstiet mums uz e-pastu: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!  

***

Par sievieti nepiedzimst, par sievieti ir jākļūst. Jo vārds “sieviete”, līdzīgi vārdam “vīrietis”, apzīmē ne tikai dzimumu, bet arī garīgu uzdevumu, attīstības ceļu, iespējas.

Ko īsti nozīmē būt sievietei?

Ko es saprotu ar apgalvojumu “esmu sieviete”? Kā es sevi redzu vai gribētu redzēt kā sievieti? Kā mācīties pieņemt sevi, savu ķermeni, savu iekšējo būtību? Kā nepazaudēt sievišķību profesionālās konkurences apstākļos? Kas ir sievietes spēks? Kas ļauj man nevis pielāgoties citiem, bet attīstīt savu būtību? Kas var mani iedrošināt nepieņemt svešas lomas, bet drosmīgi meklēt, atrast un iet savu izvēlēto ceļu?

Mērķauditorija – vecāko klašu skolēni un studenti no 15 līdz 23 gadu vecumam.

Maksimālais dalībnieku skaits – 20 cilvēku.

Kursu vada Inga Rubene.

Bezmaksas kurss mājaslapā iepriekš reģistrētiem dalībniekiem.

Kursa dienas kārtība

Piektdiena: 15:00 – 19:00

Norises vieta: Rīga, Tīklu iela 5

Brīvu vietu nav