Psihiskās enerģijas centri un darbs ar tiem. No instinkta līdz arhetipam.

15.10.2022 08:30— 17:30 Riga Islande Hotel, Ķīpsalas iela 2, Rīga, LV-1048; www.islandehotel.lv

Lai spētu sasniegt savus mērķus, mums jāatklāj enerģijas avoti, kas iedvesmo un sniedz nepieciešamo spēku mērķtiecīgai darbībai.

Taču kur smelt enerģiju, lai īstenotu jēgpilnu un piepildītu dzīvi? Kā atklāt noslēpumaino vilkmi, kas liek acīm mirdzēt?

Kā rodas mūsu dziļākās vajadzības, kas vēlāk izpaužas emocijās? Kā darbojas cilvēka noslēpumainā psihes struktūra?

Gan Austrumu, gan Rietumu tradīcija piedāvā konkrētas cilvēka iekšējās, garīgās uzbūves kartes, kuru pārzināšana atver durvis uz pilnvērtīgu dzīvi.

Senie garīgie teksti sasaucas ar mūsdienu evolucionārās psiholoģijas atziņu, ka racionālais prāts spēj vien piemeklēt skaidrojumus un attaisnojumus mūsu rīcībai, bet pašu rīcību virza citi, visbiežāk – maz apzināti, psihes jeb dvēseles dzīlēs apslēpti ierosinātāji.

Austrumu garīgā tradīcija runā par “čakrām”, Rietumu tradīcija māca, ka pastāv deviņi galvenie psihes enerģijas centri (pazīstami arī ar nosaukumu “kaislības”). Kaislības dara mūs dzīvus, taču tās var arī kļūt par ciešanu avotu. Kaislības var valdīt pār mums, bet mēs varam arī iemācīties prasmīgi ievirzīt psihes enerģiju vēlamā gultnē.

Kā radoši sadarboties ar saviem instinktiem, lai to enerģija kļūtu par garīgās izaugsmes virzītāju? Un vai tas vispār iespējams? K. G. Jungs rakstījis, ka cilvēka instinkti spēj transformēties garīgo izaugsmi veicinošās arhetipiskās formās.

Šajā seminārā apgūsim cilvēka iekšējo arhitektūru, iemācīsimies atpazīt kaislību darbību sevī un iezīmēsim ceļu, pa kuru tās ne tikai vadīt konstruktīvā virzienā, bet arī pieredzēt kā svētību.

Norises vieta: Riga Islande Hotel, Ķīpsalas iela 2, Rīga, LV-1048; www.islandehotel.lv

Mērķauditorija: cilvēki, kurus interesē savas iekšējās pasaules iepazīšana un līdzsvarošana.

Maksimālais dalībnieku skaits: 20 cilvēku.

Kursu vada Indulis Paičs.

Kursa maksa 181,50 EUR (ieskaitot PVN 21 %).

Cenā iekļautas vieglas brokastis, pusdienas un kafijas pauzes ar uzkodām.

Kursa darba kārtība

Sestdiena

8.30                             Sākums

17.30                           Noslēgums

Norises vieta: Riga Islande Hotel, Ķīpsalas iela 2, Rīga, LV-1048; www.islandehotel.lv