Sirsnīgi ielūdzam uz virtuālās tikšanās reizēm “Brīdis kopā”

2020. gada 20. marts

Mīļie draugi,

kā jau jūs to droši vien esat pamanījuši, ārkārtas situācija valstī un neparastie apstākļi visā pasaulē ir ieviesuši pārmaiņas arī mūsu Institūta darbā. Tuvākie klātienes pasākumi ir atcelti vai pārcelti uz vēlāku laiku - lūdzu sekojiet līdzi vēstīm mūsu mājaslapā un FB kontā!

Vienlaikus esam pārliecināti, ka apzinātība, iekšējs briedums, integrāls skatījums uz pasauli kļūst par arvien lielāku aktualitāti. Krīzes laikos ikvienā cilvēkā un sabiedrībā kopumā īpaši spēcīgi mostas eksistenciālie un garīgie jautājumi. Var pat sacīt, ka ejam cauri tādam kā "kolektīvam iniciācijas posmam”, kurš pavisam noteikti transformēs daudzu mūsu dzīves. Saglabājot atvērtību, iespējams, atradīsim pilnīgi negaidītas jaunas iespējas un ieguvumus. Bet vispirms jātiek pāri bailēm un apjukumam...

Tāpēc mēs jūs sirsnīgi ielūdzam uz virtuālās tikšanās reizēm “BRĪDIS KOPĀ” ar mūsu institūta pasniedzēju un I3 Kluba vadītāju Induli Paiču katru vakaru (izņemot svētdienas!) plkst.19:00. Šī mums ir iespēja virtuāli satikties vienā laikā un uzturēt sevī mieru un modru, darboties spējīgu garu saskaņā ar Institūta vērtībām!

Strādājot no mājām, ērtības labad pašlaik translācija notiek caur Induļa Paiča Facebook profilu (https://www.facebook.com/profile.php?id=100009220053027), bet saturs ir redzams jebkuram interesentam. Tā ir brīvas formas komunikācija, parasti ar kādu tēmu vai impulsu pārdomām, kā arī nelielu kopīgas lūgšanas un/vai meditācijas brīdi.

Lai mums visiem izdodas pārvarēt šo sarežģīto laiku!