Lekcija I3 Kluba biedriem "Kāpēc neviens mani nemīl? Vai tas, ko es saucu par mīlestību, ir mīlestība? Kā saņemt mīlestību?"

2020. gada 15. maijs
Mīļie Kluba biedri un Integrālās izglītības institūta draugi,
tuvojas 19. maijs, kad pēc mūsu programmas plāna paredzēta kārtējā lekcija Kluba biedriem:
“Kāpēc neviens mani nemīl? Vai tas, ko es saucu par mīlestību, ir mīlestība? Kā saņemt mīlestību?"
Nav noslēpums, ka cilvēka uztvere ir lielā mērā atkarīga no viņa kopējā psiho-emocionālā stāvokļa. Noteiktā garastāvoklī viss kaitina. Citā brīdī pasaule un cilvēki šķiet uzticami un labi arī tad, ja tie acīmredzami kļūdās.
Kā mūsu agrīnā dzīves pieredze un radušās pārliecības ietekmē spēju uztvert, pieņemt un izbaudīt citu cilvēku labvēlību, jā, mīlestību? Kā līdzšinējā pieredze veido priekšstatu par to, ko mīlestība vispār nozīmē, kā tai jāizpaužas, un kad var uzskatīt, ka tā mums tiek dāvāta? Vai varētu būt tā, ka mēs paši sev reizēm traucējam to izjust un saņemt?
Un ko darīt ar šīm neredzamajām sienām, kas daudzus cilvēkus noved pie sajūtas, ka mīlestības dzīvē ir daudz mazāk, nekā tas ir patiesībā?
Mīlestību jāmācās ne tikai dot, bet arī saņemt!
Aicinām Jūs uz lekciju I3 Kluba biedriem 19. maijā 18:00 mūsu Institūta Zoom telpā. Lekciju vada Indulis Paičs. Zoom tiešsaistē būs iespējams uzdot jautājumus, bet lekcijas daļa vēlāk tiks publicēta arī mūsu mājaslapā.
Tiešsaistes pasākums paredzēts tikai I3 Kluba biedriem, tāpēc, ja vēlaties iestāties klubā, tuvāka informācija par Klubu un dalību tajā atrodama šeit: http://www.iii3.lv/i3-klubs/
Uz tikšanos jaunnedēļ!